Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Art & Kulture

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Letersia eshte gjuha e mirekuptimit te popujve..eshte nje krijim i vecante artistik
1242Si lindi “Lahuta e Malcis”
Mon Jan 28, 2008 4:03 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Letersia Boterore

12Honore De Balzak
Mon Dec 24, 2007 2:57 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Gjuha

Historiku i gjuhes shqipe, studime shkencore qe hedhin drite mbi origjinalitetin e gjuhes sone.
24Nje legjende per prejardhjen e...
Sun Jan 20, 2008 2:23 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Muzika eshte zemra e shpirtit.Nje person qe nuk e ndjen muziken ve ne dyshim ekzistencen e shpirtit te tij..
Moderator: angel
362The “do” - On my shoulders
Mon Apr 07, 2008 9:56 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Galeria

Albume fotografike, foto te anetareve etj.
Moderator: angel
658Video te PG
Wed Jan 30, 2008 10:47 pm
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

Piktura ėshtė njė poezi pa fjalė. Poezia ėshtė njė pikturė me fjale...
Moderator: angel
24Anastas Kostandini
Wed Dec 26, 2007 8:45 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise etj
441Fight for Kisses
Sun Jan 27, 2008 5:20 pm
little_angel Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur