Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Diskutime shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria...

Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jetondashuria s'eshte egoiste,menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehere....
Moderator: angel
19350dashuria ndjenje universale
Wed Mar 19, 2008 9:38 pm
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Krijimet e anetareve

POEZIA ESHTE ADN E SHPIRTIT! Secili nga ne ka disa poezi personale...
14Poezi
Sun Jan 27, 2008 6:27 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema Shoqerore

Diskutoni per probleme te ndryshme qe shqetesojne shoqerine tone
693~Cfare po mendoni per momentin...
Sun May 25, 2008 11:16 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofi&Psikologji

Duke u nisur nga nje ndjenje habie per jeten dhe boten, filozofia trajton pyetjet nė lidhje me shpirtin, egzistimin, lirinė dhe shum tema tjera shpirtėrore.Psikologjia eshte ne gjendje te analizoje mekanizmat qe turbullojne mendimin logjik te njeriut.
512Vetėvrasjet - njohja dhe paran...
Mon Jan 28, 2008 3:56 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur