Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Argetim & Humor

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

Fjale pa dogane :-)Diskutoni per cfare keni qejf, moderatoret jane me pushime (*_^)
Moderator: angel
14248Anetari lart
Sun May 25, 2008 11:19 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barsaleta

E qeshura te zgjat jeten :-)
Moderator: angel
685Horoskopi~
Thu Jan 24, 2008 4:51 pm
Markel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJeagjeza & Lojra fjalesh

Argetohuni duke vene ne pune trurin :-)
Moderator: angel
862GJejeni kete :-)
Sat Dec 12, 2009 4:16 pm
the_devil2906 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Ketu mund te njiheni me lojra elektronike te ndryshme. Diskutoni rreth tyre dhe sygjeroni ato qe ju duken me te mira
Moderator: angel
12Need For Speed Undergorund 2...
Mon Dec 24, 2007 3:03 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime & Sondazhe

Shprehni mendimet tuaja per ceshtje te ndryshme edhe duke votuar
Moderator: angel
412Cfare i mungon forumit ?
Wed Jan 23, 2008 8:06 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJuhe te huaja

Ketu mund te flisni ne cfare gjuhe te doni
Moderatorėt: and.., angel
520*Question~Answer*
Thu Feb 21, 2008 12:30 am
ledia Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur