Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shqiperia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqipare & E huaj

Historia e Shqiperise dhe e vendeve te tjera. Luftrat, fitoret, disfatat, fatet e kombeve ne vite...
357 prill 1939: italianėt zbarko...
Mon Apr 07, 2008 9:51 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtypi & Aktualiteti

Zhvillimet me te fundit nga shoqeria shqiptare dhe ajo e huaj. Aktualitete nderkombetare
Moderator: and..
78Flamuj, Parrulla, dhe Gėnjesht...
Mon Apr 07, 2008 9:58 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turizem & Reportazhe

Ketu mund te shkruani per vendet turistike te Shqiperise dhe ato te huaja, per vende qe ju keni vizituar e ju kane lene mbresa
Moderator: and..
223Videoklip pėr turizmin shqipta...
Mon Apr 07, 2008 9:52 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Figura te shquara

Figurat me te spikatura kryesisht te vendit tone
216Lekė Dukagjini
Sat Jan 26, 2008 7:21 pm
CooL_boY Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur