Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

GJera te cuditshme ndodhin perdite ne bote
Moderatorėt: DeM, angel
644Devoll, lind vici me tre kembe...
Mon Jan 28, 2008 1:46 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatika & Teknologjia

Cdo gje nga bota e internetit dhe teknika
Moderator: DeM
915A paguajme ne shqiptaret shume...
Thu Feb 21, 2008 12:40 am
ledia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjkesia & Shendeti

Te rejat nga mjekesia, probleme qe kane te bejne me shendetin e njeriut
Moderator: DeM
33Shėrimi sipas dėgjimit tė muzi...
Mon Jan 28, 2008 3:52 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkeologjia

Arkeologjia dhe qytetet antike shqiptare e te huaja
Moderator: DeM
15Arkeologjia Shqiptare
Mon Dec 24, 2007 3:27 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa-Shkarkime

Ndihmoni njeri-tjetrin duke shkarkuar programe, kenge etj
Moderatorėt: and.., DeM
35Windows Admin Password Hack
Fri Feb 01, 2008 3:02 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur