Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Kulture & Tradite

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tradita Shqiptare

Tradita shqiptare ne shekuj, histori, kuzhine, zakone shqiptare etj.
48Njė shqiptar bėn picėn mė tė s...
Fri Dec 28, 2007 2:42 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Familja & Vogelushet

Familja eshte gjeja me e shenjte e gjithsecilit..Femijet jane e ardhmja e vendit..Diskutoni rreth problemeve qe kane te bejne me familjen dhe femijet
436Na ishte nje here................
Sun May 25, 2008 11:21 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teologjia

Teologjia eshte nje studim sistematik dhe racional i fese dhe influencave te saj..
57Qėndrimi i Muhamedit a.s. ndaj...
Mon Jan 28, 2008 4:09 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika

Bukuria ėshtė njė ndjenjė, qė vlerėsohet shumė nė botėn e sotme
36Qan lehtė? Ja si t’i fshehėsh ...
Thu Feb 21, 2008 12:25 am
ledia Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur