Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė!   Wed Jan 16, 2008 3:13 pm

Policia australiane arrestoi ditėt e fundit njė grua 81-vjeēare, e cila dyshohet se ka kultivuar dhe ka shitur marijuanė. Gjyshja ėshtė arrestuar sė bashku me gjashtė persona tė tjerė nė njė aksion kundėr nė Jang, qytet qė ndodhet 250 kilometra nė jugperėndim tė Sidnejit. Ajo ėshtė akuzuar pėr prodhimin dhe shitjen e drogės, por ėshtė liruar me kusht ndėrsa gjykimi ėshtė caktuar pėr muajin e ardhshėm.

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
 
Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shqiperia :: Shtypi & Aktualiteti-
Kėrce tek: