Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qafe Thane, Maunia perplaset me nje furgon taksi, 1 vdes, 3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Qafe Thane, Maunia perplaset me nje furgon taksi, 1 vdes, 3   Wed Jan 16, 2008 3:14 pm

Nje i vdekur dhe 3 te plagosur rende eshte bilanci i nje aksidenti automobilistik te ndodhur diten e sotme. Aksidenti ka ndodhur sot ne mesdite ne aksin rrugor Perrenjas –Pogradec ku nje maune ka perplasur nje furgon taksi me targa KO 553 A. Si pasoje ka mbetur i vdekur nje person ndersa 3 te tjere jane plagosur rende. Viktima dhe 3 te plagosurit qe jane cuar menjehere ne spitalin e Pogradecit nuk jane identifikuar ende. Policia e cila ndodhet ne vendgjarje nga hetimet paraprake dyshon se shkak per aksidentin mund te kete qene shpejtesia e automjeteve ose lageshtira si pasoje e shirave te rena gjate dites se djeshme dhe asaj te sotme. Pervec viktimave, aksidenti ka sjelle dhe nje bllokim te aksit Perrenjas-Pogradec ku shume automjete jane ne pritje te zhbllokimit te rruges nga automjtetet e demtuara.

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
 
Qafe Thane, Maunia perplaset me nje furgon taksi, 1 vdes, 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shqiperia :: Shtypi & Aktualiteti-
Kėrce tek: