Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Australi, fushate publicitare kunder iPod

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Australi, fushate publicitare kunder iPod   Sun Jan 20, 2008 12:23 am

Qeveria australiane ka vendosur te sillet ashper per te luftuar fenomenin e te rinjve qe vdesin nga perplasja e makinave pasi kalojne neper rruge me iPod dhe kufje ne vesh. Ja fushata publicitare shok kunder ketij fenomeni qe po transmetohet ne gazetat dhe televizionet australiane.

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Australi, fushate publicitare kunder iPod   Sun Jan 20, 2008 12:26 am


_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
 
Australi, fushate publicitare kunder iPod
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shqiperia :: Shtypi & Aktualiteti-
Kėrce tek: