Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thenie filozofike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Thenie filozofike   Mon Dec 24, 2007 1:30 am

Nqs arrin te ecesh ne prushin e endrrave te tua pa lene gjurme ne zemren tende AteheRe mund ti thuash JETES te kapa. sm_wink

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Mon Dec 24, 2007 1:30 am

i vetmi ndryshim mes zakonit dhe varrit ,qendron ne madhesine e tyre!

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Mon Dec 24, 2007 1:31 am

Ata qe nuk kan kurajo gjithmon do te gjejne nje filozofi qe mund ta justifikoje ate.

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
and..
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Tue Dec 25, 2007 3:43 am

Bej qe jeta jote te jete nje enderr, por mos lejo qe endrra te behet jeta jote.(Jim Morrison)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.atdheuyne.4forum.biz
and..
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Tue Dec 25, 2007 3:43 am

Ne nuk jemi ata qe jemi, por vetem ajo qe te tjeret shohin tek ne.( Jim Morrison)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.atdheuyne.4forum.biz
and..
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Tue Dec 25, 2007 3:44 am

Dikush pret shiun per te mos qare vetem.(Jim Morrison)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.atdheuyne.4forum.biz
and..
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Tue Dec 25, 2007 3:45 am

Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje nje person qe jeton per buzeqeshjen tende. - Shume e vertete edhe per mua ne fakt, dhe e di qe kam nje person te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.atdheuyne.4forum.biz
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Tue Dec 25, 2007 3:46 am

and.. shkruajti:
Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje nje person qe jeton per buzeqeshjen tende. - Shume e vertete edhe per mua ne fakt, dhe e di qe kam nje person te tille.

hug hug hug

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thenie filozofike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Filozofi&Psikologji-
Kėrce tek: